First time here? Check out the FAQ!
x

User y2xnlwo517

Member for:
1 year (since May 12, 2019)
Type:
Registered user
Full name:
y2xnlwo517
Location:
About:
Tam olarak IPhone parçalar kullanarak

Sizin cetvel çok plastik bir kaba koy ve iki kez ince bir sonsuz işaret istihdam Kupası etiket. Ama insanlar cep telefonlarına istisnai uygulamalar ve özellikler ile en kaliteli kullanarak deneyimi için kullanmak gibi. Kullanıcı lüzum cep telefonlarına en kaliteli işlemci, RAM, özel ekran ve sahip olmak daha büyük monitör ile satın almak özel bilgiyi kullanma. Cep telefonlarına farklı nedenlerle tarama web, iletişim, navigasyon gibi günlük faaliyetlerinde istihdam olmak ve iş tanıdı. Bazı belirli renkleri kırmızımsı renkli veya pembe gibi faktörler ya da film sonra ama çoğu siyah. Yeni çiçekler basarak onların doğal ihtişamı korumak için fantastik bir çözümdür ve telefon davanızı birlikte tasarlayarak, bu onların canlı renklendirici vitrin ve aksi takdirde normal bir gadget dinamiklerini küçük bir etkisi koymak mümkündür. Sekiz farklı tonlar ve tatlar - çekici portakal (aromalı kimchi) Bunlar nefis mor (deniz ürünleri dudak aromalı) için şık ışık (krem sarımsak aromalı). Bu cep kapsar ve koşullar için düşük kaliteli telefonlar içindir ve daha az ucuz fiyat hücresel kapakları gel. Onlar tüm tasarım ve boyutlarda mevcuttur ve Amazon, eBay bir onluk altında bulunacaktır.

Hangi-ebilmek var downloaded kolayca çok sayıda önceden belirlenmiş oyunları vardır. Artı sadece çünkü bu teşvikler ve onu ya da onun sevgili onları ve Sevdiklerime düşük iyi kaliteli alıcı sunabilirim değil ya da sağa sola onu ya da onun kişisel kullanım kullanmak koymak. Alan seç kayıt fonksiyonu olarak kayda değer başka bir özellik, bireyin ekranın etrafında dönmeye kalemi kullanabilir ve sonra seçili alanı dosya olacak. Telefonları var daha fazla zaman boy oranları Şimdi, 6.1 inç daha küçük bir yüzey--dan o için kullanılan içerir. Ben değilim büyük çeşitlilikte vinil ve kasetleri geri başlığı ile şu anda koruyarak ve yapma farklı şekillerde düşünmeye başladım birçok yıllar kullanmanızı tüm ı 've müzik kafalı yaşlı tutucu Tüm tekrar ve çiçekler çoğunu kaplıdır kadar ilave reçine senaryoya ekleyin. Artık herhangi bir konuşma aydınlatmak için süslenmiş bir çiçek mobil durumda bulunmaktadır.

İsteğe bağlı: senin durum glitter dahil etmek isterseniz, biraz karıştırmak için şimdi serpin. Günümüzde birçok sebebi reklam onların örgütleri ve işletme girişlerini on-line. Arkadaşlarınız ve aileniz ve iş sormak olacak en iyi yolu ilişkilendirir... kelimenin tam anlamıyla tam olarak aynı yollar seyahat eden bireyler yapmak... ne kadar mutlu onlar yapıyoruz kendi cep telefonu hizmeti. En iyi iPhone pil durumlarda üzerinde geçiş yapmak için basit ve basit talep ve da, sadece olay ne kadar pil ömrü kaldığı mükemmel bir gösterge sağlayan kapasiteli kapalı olsa gerek. Durum düşüş parşömen belge kümesi ve bu yana (yaklaşık bir ya da iki saat) kurur izlemek. Onların pratik Huawei P20 veya P20 Pro sunuyor şanslı türleri arasında olan herkes için mükemmel koruma ile sunmak isteyen var. Ne zaman son zamanlarda gerek kesinlikle merak ediyorum bu basit çok kötü durumlardan biri keşfetmek: nerede küre üzerinde o elde etmek onun durumu? Bu Strada folyo durum dışında deri, talepleri de büyük olsun, özellikleri bir yatay iç yuvası için para veya kartları ve manyetik kayış ve kapak lider için metalik mandal üretilmektedir.

Sen bir sürü Appleâ hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz €™ s yeni deri tabanlı folyo için aşağıdaki X iPhone. It’ gün tarafından varsayılan it’ s bir flip-açık göstermek belgili tanımlık zaman folyo dava ile LED bildirimleri ayarla. dedi McCallum’ s ilk açıklamalar yüksek Meng senaryoda siyasi müdahale spectre de sürekli olarak hemen hareket etmek hata veriyor tarafından kendi güvence durumun tek tek mahkemeler tarafından ele Trudeau alttan. Eğer you’ bir silikon kılıf kullanmak yeniden, bu durum arama şarj ederken götürüp öneririz. Davanıza blooms büyük miktarda eklemeniz gerekiyorsa, emin onlar don’ t kadar 1'den büyük yığın/16 inç (yaklaşık 1.5 mm) veya sen won’ t yönetmek düzgün reçine senaryoda kaplama için. Bağlı sınıra yakın senin zanaat sopa kullanmak sizin durumunuzda geçmek. Herhangi dökülmeleri kenarlarda reçine, Q-yönergeleri aseton içinde daldırma ve temiz temiz.

Reçine kenarında durmuyor emin olun. Daha sonra 3/4 inç marka sertleştirici yavaş yavaş, üzerine gitmek emin dökün. Senin ilk göster muhtemelen 3/8 inç olacak ve senin şu şüphesiz 3/4 inç olacak. Bir kez, 2 plastik cam, çalışma yüzeyine yerleştirin ve aynı zamanda zaman goes sonraki kullanılmayan zanaat karıştırma için her şey hazır sopa. İlk olarak, sizin durumunuzda preslenmiş çiçek yerleştirin ve farklı çiçek planları ile karışıklık çevrede. Ranyi senaryo Huawei Nova 3 için Nova tamamlayan mükemmel bir kariyer yapan 3A€ bir basit ve zarif stili içerir™ s kişisel göz alıcı tasarım. Örneğin, İngiltere - iş için ayrılmaz bir Pazar - Huawei Kur bir siber güvenlik merkezi hükümet sektör uzmanları Telekom ekipman test nerede olduğunu söylüyor. Çiçekleri durum--dan kaldırmak ve onları ayırmalıdır. Oh ve endişelenmeyin, (yine de hangi durumda olduğun bir sillyhead telefonda olmasına rağmen üzerinde berbatsın kadar) durum yenilebilir sakızlı iPhone iPhone üzerinde herhangi bir kalıntı terk etmeyeceğim. Neredeyse tüm cep telefonu hala bağlantı noktaları ve S9'ın kablosuz şarj işlevselliği kullanımı etkinleştirilirken korusun uzun ömürlü ve tahıl balyaları-direnen bileşenleri yapılır.

Activity by y2xnlwo517

Score:
100 points (ranked #12,853)
Questions:
0
Answers:
0
Comments:
0
Voted on:
0 questions, 0 answers
Gave out:
0 up votes, 0 down votes
Received:
0 up votes, 0 down votes

Badges

Bronze

Verified Human x 1
...